Kokkuvõte suve kaunitest hetkedest

“Mul tuleb maailma igavaim suvi!” nuttis Liise, kui teada sai, et issit sel suvel pole. Kui aus olla, ei osanud ma ise ka seisukohta võtta, kuivõrd toredad saavad olla need kolm kuud ilma Laurita, kuid nüüd – vahetult mehe tagasituleku eel – võin öelda, et kõik kahtlused on kummutatud ja meil oli igati vahva aeg. 

Kõigepealt oli väga tore see, et meil oli üksjagu külalisi. Üks üllatavamaid külaskäike oli kindlasti see, kui meiega liitus Lauri õde oma nelja lapsega ja tema sõbranna oma kolme lapsega. Kokku oli meil siis 11 last ja 3 täiskasvanut. Üheskoos rohisime kartulipõldu, rääkisime poole ööni maast ning ilmast ja proovisime grupiviisiliselt Erik Orgu toitumiskava järgida. Siin on pildike tolle korra hommikulauast:

DSC_0009

Veel oli mul võimalus võõrustada koguni kahe beebigrupi pisikest koosseisu – Raini oma ja üht Karli beebigruppidest. Mõlemal korral oli seltskond väike, kuid olemine sai mõnus. Kummastki korrast pole mul ainsamatki pilti.

Üksikkülastustest on hetkel eriti teravalt meeles möödunud nädalavahetuse külalised – ema oma kahe lapsega. Päev oli vahva, katsime piknikulaua, käisime ujumas ja jutustasime niisama. Õhtul läksime lapsi pildistama. Võib öelda, et Karl ja tema kaunis kaaslanna polnud kuigi koostööaltid. Hiljem proovisime ka üht mõtet, kuidas mind vees pildistada, kuid oodatud sulni päikeseloojangu asemel saatsid meid lähenevad tormipilved ja hilisõhtul jälgisime aknast äikesetormi müstilist vaatemängu.

Pildike Karlist sõbrannaga; pildistas K.: 

_DSC0775-2

Natukene ka meie käimistest. Minu jaoks on A ja O, et igal suvel pean ma korra saama Pärnusse. Tänavu tegime seda Mairise, Lauri õe, laste ja mu sõbranna ning tema lapsega. Pildikillukesi Pärnust:

2017juuli252017juuli25-0012017juuli25-002

Ühe vahva pärastlõuna veetsime me Mairise, Melissa ja poistega Tartus. Mina harjutasin, kuidas Laurile bussijaama vastu sõita ning seejärel läksime Lõunakeskusesse lõbutsema. Sõime kohvikus Fii, külastasime paari poodi ning tegime tiiru Lõunakeskuse rongiga.

IMG_20170804_153246

DSC_0003

IMG_20170804_162310

Cantervilla mängumaal käisime me lausa kaks korda. Esimesel korral Mairise, Lauri venna ja kõigi lastega ning teisel korral mina, Mairis ja poisid.

2017august8

2017august81

2017august81-001.jpg

2017august81-002

Need on vaid mõned hetked möödunud suvest. Paljudel juhtudel polnud mul fotoaparaati kaasas ega teinud jäädvustusi ka telefoniga. Muuhulgas käisid lapsed laagrites, ühinesid Juhhei kooriga Lõuna-Eesti tuuril, külastasid kino ja tegid palju muid asju. Maailma igavaimast suvest oli asi kaugel ja koolini on ikka veel pisut üle nädala jäänud 😉

KUIDAS ON LÄINUD TEIE SUVI, ARMSAD LUGEJAD?

 

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s