Ülevaade aastapäevapeo hetkekorraldusest

to_do_list

Nagu mu blogilugejad juba teavad, siis otsustasime kümnendat pulma-aastapäeva peoga tähistada. Tahaksin anda ülevaate, kuidas selle korraldus on läinud ehk mis tehtud ja mis tegemata. Viimaseid asju on üksjagu ja põhipõhjus seisneb selles, et ma polnud pikka aega “rivis”, et üldse millegagi tegeleda (aktiivsed blogilugejad saavad ilmselt aru, millest räägin). Siiski on mul jäänud veel ligi kuu aega ja ma usun, et selle ajaga annab nii mõndagi ära korraldada.

Mis on tehtud:

*olemas on peokoht ja loomulikult ka kirik

*läbirääkimised juuksuriga (varsti lähen värvima ja teeme ilmselt ka proovisoengu)

*delegeeritud on peoruumide dekoreerimine (pean veel ilmselt läbi arutama, vbl vaja mingeid spetsiifilisi asju hankida. Valdavad värvid võiksid jääda samad, mis omal ajal pulmas olid ehk valge, kuldne ja lisaks tumeroheline – igati jõuluks sobivad.)

*olemas on tantsubänd

*olemas on käevõrud, mis teineteisele anname

*räägitud on inimesega, kes korraldab muusikalised etteasted eeskava ajal

*lõpuks broneerisin alusseeliku, mille laenutan (mul oli omal ajal väga lai pulmakleit, aga alusseelikut ma välja ei ostnud. Kuna kirikus plaanin kanda toda kleiti, vajan alusseelikut)

*lastel on enam-vähem riided olemas (tahtsin, et tüdrukud kannaksid samu kleite, mis meil omal ajal lilleneiud, aga sain praegu enda valdusesse ainult oma õe oma ja tundub, et Lauri õe oma on kaotsi läinud. Õnneks on mul selleks varuvariant vaikselt meeltes terendamas). Laur vist jääb oma pulma-ülikonna juurde.

…jms.

Mis on tegemata:

*täpne toitlustus on paika panemata. Kindlasti tuleb külmlaud ja sellised suupisted, mida on mugav süüa ega määri liialt. Üks hea inimene pakkus oma abi ja koos temaga teeme ilmselt toorvegan lauakese (olen sellest väga põnevil!). Võimalik, et isegi nö lõputort tuleb selline. Ülejäänu on veel korraldamisel ja selgub, kui täpsem külaliste arv teada.

*tuleks leida üks/kaks (noort?) inimest, kes oleksid nõus mitte kuigi suure summa eest tulema laste jaoks mõeldud nö mängutuppa, et lastega meisterdada, mängida ja muud seesugust. Kehtib siis selliste laste puhul, kes juba ise ka endaga üldiselt toime tulevad. Uurimised selles valdkonnas käivad.

*minu peokleit on vaja pisut ümber õmmelda. Keegi teab kedagi, kes Otepää või Elva lähistel selleks aja leiaks? 

*paigas pole veel kindel nö õhtujuht ehk see, kes teeb põnevaid ja lõbusaid mänge bändi vaheajal. Mõningaid ideid on, aga praegu ainult mõtte tasandil, kuna see inimene, keda alguses soovisime, ei saa kahjuks tulla.

*ma pole isegi mõelnud, kes saaks mulle make up’i teha. Huvitav, kas professionaali on juba hilja selliseks kibekiireks ajaks otsida?

*pean ära sortima mitme aasta fotod, et neid seinal taustaks näidata

*vaja on korra kokku saada nii, et pastor, meie ja E. kes teeb kirikus muusikat, et panna paika tseremoonia täpsemad üksikasjad

…jms.

Mul praegu rohkem meelde ei tule, aga olen kindel, et mõlemad tulbad on tegelikkuses pisut pikemad. Kuidas teile tundub: kas lootusetu või tuleme toime? 😉 (Pean vist pigem ütlema, et “tulen toime”, kuna Laur oli peoga nõus ja puha, aga korraldamine olevat puhtalt minu “lõbu”)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s